BMI Aerodek uni

O nás

BMI Aerodek -  plechová střešní krytina

Plechové šablony BMI Aerodek se vyrábí v koncernu BMI Group a BRAMAC je jejich oficiálním distributorem pro Českou republiku. Koncepce vysoce kvalitní plechové střešní krytiny v kombinaci s technickou podporou, know-how a servisem pro zákazníky jsou zcela bezkonkurenční.  Střešní systém BMI Aerodek zahrnuje širokou nabídku plechových šablon, barev a příslušenství.

Společnost Bramac, která je distributorem lehké plechové krytiny BMI Aerodek, se pohybuje na trhu více jak 25 let. V České republice se BRAMAC stal symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Myšlenka střešního systému se prolíná celou produktovou nabídkou. Naším cílem je nabídnout zákazníkům inteligentní a perspektivní řešení komplexního střešního systému. Nabízíme pouze osvědčené, spolehlivé a kvalitní produkty společně s propracovanými službami a servisem pro zákazníky. Spokojenost zákazníka díky vysoké kvalitě výrobků a servisu je filosofií naší firmy od samého počátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků.

BMI GroupOd dubna 2017 se společnost BRAMAC stala součástí silné nadnárodní společnosti BMI Group. BMI Group je největším výrobcem střešních systémů a hydroizolací jak pro šikmé, tak i pro ploché střechy. S více než 165 lety zkušeností je lídrem v oblasti střešních a hydroizolačních řešení v celé Evropě. Společnost BMI Group má také zastoupení v Asii a jižní Africe. BMI Group nabízí široké portfolio renomovaných a osvědčených produktů. Cílem je splnit složité technologické a logistické požadavky zákazníků. Zákazníci mohou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu.

Příslušnost BRAMACU k mezinárodní skupině BMI Group přináší řadu výhod. Obrovský význam má zejména participace na nejmodernějším technologickém vývoji, neustálých inovacích a testování výrobků. Skupina BMI Group otevírá dveře do špičkově vybavených laboratoří a je garancí prvotřídní kvality výrobků.

  Pro další informace kontaktujte:

  Telefon:

  844 106 106

  Email: bramac.cz@bmigroup.com

  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte
  plocha BMI AERODEK